Správné použití sáčku na prádlo

- Nov 03, 2019-


Použití sáčků na prádlo obecně závisí na velikosti ok, velikosti a odpovídajícím prádle.

Sáček na prádlo o velikosti ok je vybrán podle stupně jemnosti vláken textilie pro prádlo a velikosti ozdob na něm. U oděvů s tenkými textilními vlákny je lepší zvolit pytel na prádlo s menší sítí, s většími ornamenty a většími textilními vlákny, což přispívá k ochraně oblečení.


Pokud si chcete prát hromadu oblečení, musíte zvláště chránit jeden z oděvů. Nemůžete si vybrat příliš velké sáčky na prádlo. Menší sáčky na prádlo přispívají k čištění a ochraně oděvů. Pokud chcete chránit několik kusů oblečení současně, měli byste si vybrat velký pytel na prádlo. Je vhodné prádlo umýt a vyčistit, pokud jej vložíte do vhodného prostoru


Obecně platí, že oděvy s velkými knoflíky nebo, aby se zabránilo tření mezi oděvy a bubnem mytí, které by poškodilo prádlo, není nutné říkat, že vodní vrták musí být umyt v mycím sáčku, ale je lepší mýt potištěné věci rukou, protože mycí pytel není zcela chráněn. Konec konců to souvisí s kvalitou pracího prášku nebo saponátu. Doba máčení v pračce musí být delší než doba v pračce na ruce. Poškození oděvů je také velké, takže je lepší je prát ručně. Některé cenné oděvy, které lze snadno poškrábat, jsou zapečetěny v sáčku na prádlo a poté smíchány s jiným oblečením v pračce. Není snadné je poškrábat zipy nebo knoflíky jiného oblečení. V pračce jsou také některé oděvy, které lze snadno kroužit a deformovat jinými oděvy. Lze je prát v sáčku na prádlo, aby nedošlo k deformaci a deformaci.

Pytle vyrobené z nylonu ze síťoviny (trochu jako materiál na moskytiéry), které se používají k zavěšení svetrů a praní spodního prádla, se používají k oddělení oblečení od barvení a poškození.