Způsob výroby nástěnného přijímacího vaku

- Sep 20, 2019-


Kapsa na zavěšení na zeď může být vyrobena z domácího odpadu nebo oblečení. Lze vyrobit krásný úložný vak na zeď. Zde je jen způsob, jak si vyrobit různé druhy nástěnných tašek sami.


Nástroje / suroviny: tkanina, jehla a nit, nůžky, polohovací jehla a pravítko, polohovací pero atd.


Metoda / krok


  1. Připravte hadřík a nakrájejte jej na správnou velikost. Velikost lze určit sami nebo podle návodu. Podšívka: 35x45cm hodinka: 35x45cm lepená podšívka: 35x45cm

Horní kapsa: 20x50cm spodní kapsa: 24x60cm


2. Připravte vložku a přilepte ji lepidlem nebo železem. Prošijte lano závitem. Vezměte kus látky stejné barvy, přišívejte vložku a látku nahoru a dolů a otočte ji.


Pomocí žehličky zajistěte hladkou a přilnavou spojovací podšívku a látku, vyberte vhodnou polohu, zavěšený lanový otvor a zarovnání portu látky, použijte jehlu a nit k upevnění portu, povrch podšívky a přední strana látky jsou relativně blízko , zarovnání a místo pro čekání na šití, pozor: vyhněte se šití konce.


3. Malé kousky látky jsou přeloženy a prošity. Hrany ohněte dovnitř. Poté položte na vyrobenou spodní desku a nastavte polohu. Dvě kapesní látky, lícem nahoru, šířka záhybu na polovinu. Otvírací část délky látkových kapes šicích podél linie je v průměru rozdělena na dvě části od otevírací hrany šířky kapsy, otočné přední strany a délky horní kapsy. Střední část je označena čarami a délka spodní kapsy je v průměru rozdělena na tři části a dvě linie jsou označeny čarami.4. Strana by měla být přišita a přišita úhledně, nechat trochu, a pak upevněna.


5. Sešívání nahoru a dolů. Účinek vyjde. Je to krásná závěsná zeď. Naučte se to rychle. Mohou být umístěny jehly a nitě a mohou být použity každodenní potřeby.6. Najděte dobrou polohu předem, upevněte ji pevnou jehlou a postarejte se o šití. Prevence odchylky švu