Je překryvné okno snadno zavřeno, když se nepoužívá

- Sep 16, 2019-

Sklápěcí brzda se dá snadno snadno uzavřít - dráty se snadno krouží a zaklapnou na místo. Rukojeti jsou navrženy tak, aby se nad ním ovinula uzavřená, aby se nezakrývala.


jednoduše otočte oba krátké konce v opačných směrech a složí se dohromady. Kapela, která ji drží pohromadě, je připojená, což je hezké, protože jsem často umístil tu samostatnou, kterou jsem předtím měl, špatně. protože záleží na tom, jak malé je chcete vyrobit. Zábrany se složí do plochého obdélníku pro snadné skladování (trvá 1-2 sekundy a vůbec žádné fyzické úsilí), nebo je můžete zkrotit do malého kruhu. Není těžké otočit zavřený, ale to vyžaduje praxi.


Prvním krokem je složit, čelní pohled je 8, boční pohled je půlkruh, dávejte pozor na ústí basketbalového sušení musí být v horní části středu 8, nebo později se nebude krútit.


Druhým krokem je složit ocelový drát do půlkruhu přidržením pasu 8 slov. Po směru přirozeného ohybu ocelového drátu je měkký ocelový drát v horní části 8-slova stlačen dolů na 2/3 půlkruhového oblouku.


Třetí krok, do této doby, kružnice horní poloviny obrázku 8 se stala dvěma malými kruhy, podél drátu nechaly dva malé kruhy přirozeně se překrývat dohromady.


Čtvrtým krokem je spojit dva malé kruhy složené dohromady s malým kruhem pod původními osmi znaky. Obecně lze říci, že rám koše na sušení oblečení by měl mít na správném místě gumovou pásku, která může vytáhnout a uvázat tři kruhy, a pak bude úspěšná.