Jak vyrobit tašku na sebe vyrobenou látkovou nádobu na koš

- Sep 18, 2019-

Jaké jsou použité mobilní telefony, nabíječky, kapátka, dálkové ovladače a další drobnosti před spaním? Jsou všichni naskládaní na nočním stolku? Příliš chaotický! Je lepší sledovat blázna a vyrobit si látkový úložný vak, zavěsit ho na hlavu postele nebo ho nalepit na zeď. Je to krásné a má funkci vyplňování malých věcí.


Nástroje / suroviny

1. Dva kusy kapesníků, dlouhé asi 30 centimetrů, s fragmenty většími, než kolik je třeba naložit.


2.Kartonové krabice stejné velikosti jako kapesníky, ozdoby, jako jsou plastové výrobky nebo textilie květiny


3.Náušnice a nitě, nůžky, transparentní lepidlo

Metody a kroky

1. Připravte si dva kapesníky o průměru asi 30 cm. Nejlepší materiál je hrubý hadřík, který je odolnější. Například lze použít ubrus v restauraci s tvarem ve sklenici. Nejprve vytáhněte kapesník a použijte jej jako šablonu.


2. Vyjměte vyřazené látkové proužky a ořízněte je podle velikosti mobilního telefonu nebo dálkového ovladače. Mohou být o něco delší a širší. Nejlepší volba barvy je jiná a pruh látky je lepší delší, složenější.


3. Použijte látkové proužky jako kapsy k uchycení hrotů a konců a přišijte je na kapesníky na základní desce. První kapsa je nejlépe našitá blízko okraje, aby bylo možné sešít několik dalších kapes.


4. Uzavřete kapsy a zašijte je na všechny tři strany. Nechte otvor pro uložení drobných předmětů, jako jsou mobilní telefony a dálkové ovladače.


5. V kapesníku šití můžete ušít několik dalších kapes a nejlepší barva a velikost se liší, takže vypadá krásněji a může zvětšit věci různých velikostí.


6. Po sešívání kapes můžete na ozdobu vyšívat některé ozdoby.

Našel jsem opuštěný náramek v kabelce, našil jsem ho v kruzích kolem kapesníku a ozdobil jej textilními květy.


7. Vytvořte držadlo látkové pásky. Připravte si tři dlouhé pruhy látky široké dva centimetry, nejlépe delší, více než 60 centimetrů. Jeden konec těchto tří proužků byl upevněn jehlou a nití a poté je splétán jako splétané copánky, které byly použity jako držadla pro přijímání pytlů. Keloidy jsou připojeny k oběma koncům.


8. Pletené držadla s jehlami a nitěmi připevněnými k horním dvěma stranám vaku.


9. Vyjměte další kapesník a položte jej na šablonu s kapsami a ornamenty, sešíváním všech tří stran a ponecháním jedné strany hladkou. Potom ji vyjměte zevnitř tak, aby strana s kapsou směřovala ven.


10. Výroba kartonu. Vystřihněte karton stejné velikosti jako vnitřní vložka kapesníku. Aby bylo možné hrát pevnou roli, lze více kartonů řezat více. Pak pomocí pásky spojte vícevrstvou lepenku, vložte ji do kapesníku a nakonec ji ušijte a upevněte. Tento jemný a odolný domácí úložný vak je hotový.


Buď opatrný:

Skutečné zkušenosti, výměna Vítejte, originální obrázky a texty, pouze pro informaci.

Pokud jehla a nit dobře fungují, konečný konec může mít tmavou jehlu, krásnější.