Jak vybrat a používat tašku na prádlo?

- Nov 03, 2019-


Obávám se, že Baidu Encyclopedia je nejreprezentativnější pro pochopení pytlů na prádlo. Encyklopedie říká: je to druh sáčku, který se používá k ochraně oblečení během praní. Vložte oblečení, které se bojí deformace, zapněte zip a vložte do pračky. Lze prádlo v sáčku na prádlo vyčistit?


Při nákupu a používání pytlů na prádlo bychom také měli vzít v úvahu velikost ok pytlů na prádlo, protože to úzce souvisí s prouděním a třením vody během praní, což nakonec ovlivní čistotu prádla. Na trhu jsou různé tvary, specifikace a síťové pytle na prádlo. Jak vybrat správný pytel na prádlo, aby bylo zajištěno, že oděv je čistý bez deformace?


Velikost oka pytle na prádlo

Bez ohledu na to, jaký druh pračky, není to dost chytré, aby se o vaše oblečení pečovalo. Kroutí vaše oblečení kolem ve vodě a točivý moment je poměrně velký. Pokud tedy chcete snížit tento druh práce a prodloužit životnost oblečení, musíte ji vložit do sáčku na prádlo. Na trhu se prodávají tři druhy pletenin: velké, střední a malé, které jsou navrženy tak, aby byly vhodné pro různé materiály oblečení.


1. Pytel na prádlo z jemné síťoviny

Charakteristiky sáčku na prádlo s jemnými oky: jen si představte, protože je síťovina jemná, proudění vody v sáčku na prádlo je při praní relativně slabé a tření mezi sáčkem na prádlo a oblečením je relativně malé.


Pytle na prádlo z jemné síťoviny jsou vhodné pro: oblečení, které se snadno deformuje nebo poškodí. Některé šaty jsou navíc zdobeny flitry a malými korálky. Doporučujeme také používat takové sáčky na prádlo.


2. Pytel na prádlo se střední velikostí ok

Vlastnosti sáčku na prádlo se střední sítí: ve srovnání s taškou na prádlo s menší sítí je voda dovnitř a ven ze středu oka rychlejší a tření mezi oblečením a sáčkem na prádlo bude při praní o něco větší.


Clothes Laundry Bag