DIY Vysoce kvalitní taška na špinavý úložný koš

- Sep 18, 2019-


Špinavé koše na oblečení Hampers jako nezbytný nástroj pro shromažďování oblečení jsou k dispozici doma, běžně se používají bambusové koše, jednoduché čisté špinavé koše na oblečení a poté vhazují do koupelny speciální plastovou umyvadlo obsahující špinavé oblečení. Myslím si však, že by bylo skvělé mít špinavý koš s vysokou texturou na oblečení, které se nosí, ale není dostatečně špinavé na to, aby se i nadále nosilo, může být sklopitelné, když se nepoužívá, a šetří tak více místa. Takové oblečení nemůžete hodit do koupelny, takže koš v blízkosti skříně musí být krásný. Chtěli byste mít pěkný špinavý koš pro nic za nic? Tento článek z vyskakovací továrny s brzdami www.fuxinpop.com

Po nějakém sezónním úklidu budou ve vašem šatníku takové a takové hadry nebo rozbité šaty, které se vám hodí.


Požadované materiály, nářadí

Rozbitý hadřík, nůžky, silné lano, jehla, nit


DIY kroky

  1. Střih existujících textilních proužků na proužky stejné šířky, jak je to možné. Pokud nechcete oblečení, možná budete muset vynaložit nějaké úsilí, abyste je odřízli. Poté připevněte konec připraveného lana látkovým pásem, začněte navíjet a ovíjet lano vedle pevné polohy. Při navíjení dávejte pozor, abyste lano nevystavovali. Dále bude látkový pás navíjen na lano podle přizpůsobení barev, které jsme sami navrhli.


2. Lano zabalené do látkového proužku je svinuto do kruhu a v sérii je upevněno jehlou a nití.


3. Máte-li doma velkou misku nebo podobnou formu, lze ji použít jako podpěru, takže tvar desky je lepší.


4. Odřízněte konec lana do nakloněné roviny a pevně jej zašijte jehlou a nití. Nakonec zkontrolujte pevnost koše pro přijímání špinavého oblečení, přišijte více švů na méně pevných místech a dokončete práci.


Není těžké něco udělat a po dokončení je to pocit úspěchu. Možná nemusíte shromažďovat určené materiály. Stačí dokončit věci, které již nepotřebujete po dokončení šatníku, a pomocí mozků vytvořit praktický a krásný sbírkový sud / kbelík pro své kutily.