Pytel na prádlo na zip

1. Ruka v ruce: Design v ruce je pohodlný a snadno se umístí. 2. Malý design kapsy: malý design kapsy může nastavit spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd. 3. Popis materiálu: Jemný špendlík, těsné prošívání, malá síťovina, jemná síťovina, není snadné se rozbít 4. Úplně složená velikost je velmi malá do práce, dovolená nakupování může být s vámi, podle osobních preferencí může také složit, viditelné krásu a velikost použít, skládání nemusí být, jak šťastný přijde.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

  1. Ruku v ruce: Design v ruce je pohodlný a snadno se umístí.

2. Malý design kapsy: malý design kapsy může nastavit spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd.

3. Popis materiálu: Jemný špendlík, pevné sešívání, malá síťovina, jemná síťka, není snadné ji rozbít

4. Zcela složená velikost je velmi malá na to, aby šla do práce, nakupování na prázdninách může být provedeno s vámi, podle osobních preferencí lze také složit, viditelnou krásu a velikost k použití, skládání nemusí být tak šťastné, že přijde.Výměna prádla, nečištění v čase a náhodné vyhodění, nejen to, že není hygienická, je pravděpodobnější, že bude cítit, a místnost vypadá zvlášť chaoticky. Špinavý koš na oblečení, který vám pomůže snadno. Dostávejte špinavé oblečení, plyšové hračky, občerstvení, sluneční brýle, sbohem

Upřednostňovaný materiál, odolný, čistý a uklizený, bohatý na barvu

Multifunkční sbírka špinavých košů na oblečení může snadno vyřešit problém s ukládáním špinavých šatů a uspořádat místnost řádně.

Skládací koš, takže život je plný slunečního svitu, prádlo lze třídit a ukládat, jednoduché vzory, čisté a jednoduché, vynikající řemeslné zpracování, profesionální produkční týmová kvalita vynikajícího řemeslného zpracování, mimořádná kvalita je evidentní.

 

Jednoduchý vyskakovací zásobník na domácí použití s pevnými úchyty

Rozměr: 38X38X60CM nebo vlastní velikost s velkou kapacitou

Skvělé pro domov, cestování, vysoká škola, tábor, bytové obyvatele

Popis výrobku

jméno výrobku

Sáček na vysoušení zipů se suchým zipem

Materiál

Polyester a skládací drát

Velikost

Přibližně 38 x 38 x 60 cm nebo přizpůsobené

ODM / OEM

Vysoce uvítání pro skladování košíku

Lable

Přizpůsobeno

MOQ

1 000 PCS

Tisk

Přenos tepla Tisk / sítotisk

Balík

1pc / Opp taška, barevná vložka, barevná krabička, PVC taška nebo dle vašeho požadavku

Čas doručení

30 dní poté je vše potvrzeno.

V případě naléhavé objednávky může být rychlejší, zašlete prosím e-mail k vyjednávání

Platba

Podle T / T. 30% před potvrzením objednávky a schválením vzorků, 70% po obdržení kopie B / L.

Pokud nemůžete akceptovat T / T, pošlete prosím e-mail k dohodnutí platební lhůty

image001.jpgimage003.jpg

image004.jpgimage006.jpgimage008.jpg

Ukázkový pokoj


Yiwu Yuxin Commodity Co., Ltd. také poskytuje vysoce kvalitní reklamní produkty pro globální trh. Máme několik výrobních základen v čínských výrobních centrech a prodejních kancelářích, abychom vám poskytli levné a zlevněné přizpůsobené / potištěné propagační dárky, obchodní dárky, propagační předměty a reklamní dárky v komplexních obchodech.


hamper sample room

Informace o společnosti


Společnost Fuxin Co., Ltd, založená v roce 2002, se vždy zaměřovala na koše na skladování. Specializujeme se na výrobu a prodej plastových, textilních výrobků. Naší hlavní výrobní linkou jsou výrobky na uskladnění zboží a skládací prádlo na prádlo a dárkový koš na dárky. Se sídlem v Číně, máme v současné době 16 historie a zkušeností. Naše továrna vždy poskytuje zákazníkům celou řadu vysoce kvalitních a inovativních produktů.


image010.jpg

image012.jpgimage014.jpgimage016.jpg

FAQ:

O MOQ

1. Jaký je váš MOQ?
Ukázka je vítána.Ale hmotnostní objednávka MOQ by měla být až 2000ks. A naše normální barva je bílá a námořnická, můžete smíchat barvu.

Pokud jste profesionálním nákupcem nebo se specializujete na koš na prádlo, malá objednávka jako 500ks nebo 1000ks je vítána. Doufáme, že po tom bude větší.

Dotaz