Pop-up Hamper

Pop Up Hamper Disney Frozen Sisters Forever Pop Up Hamper Představuje barevný design Disney Frozen a grafiku sněhové vločky Okamžité, přenosné úložiště pro hračky, oblečení a další Zesílené držadla pro přenášení usnadňují přenášení a přepravu 100% polyesteru s obkladem ze sítě a robustním ocelovým rámem. ..
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací koš na koš

Pop Up Hamper je skvělý způsob, jak povzbudit vaše dítě, aby úhledně uložilo své hračky nebo prádlo. Barevný dětský koš na prádlo je založen na sofii První téma. Vyskakovací brzda je vyrobena z robustního ocelového rámu a zesílených držadel, které usnadňují pohyb a přenášení. Lze jej použít ke sběru špinavého oblečení do prádla nebo k uložení plyšových hraček vašeho dítěte, aby nezatěžovaly místnost. Pokud není používán, může být tento kladkostroj snadno složen a uložen naplocho.


Tento koš na prádlo je velmi odolný a překvapilo mě, že je skvělý pro hračky s hračkou nebo lehčí váhu. Perfektní doplněk do každé místnosti s tématikou Cars. Barvy jsou světlé a stojí za každý cent. Myslel jsem, že by to vypadalo příliš malé, ale rozhodně to není a může pojmout docela dost ručníků a prádla, aniž by ztratil tvar nebo se obával, že se zlomí. Tak roztomilý a doporučuji tento obdélníkový síťový koš na prádlo!Disney Frozen Sisters Forever vyskočí koš na koše

Obsahuje barevný design Disney Frozen a grafiku sněhové vločky

Okamžité, přenosné úložiště pro hračky, oblečení a další

Zesílené držadla pro přenášení usnadňují přenášení a přepravu

100% polyester se síťovinou a silným ocelovým rámem, který se při nepoužívání zhroutí

Rozměry: 13,5 palce L x 13,5 palce W x 21,5 palce H

Děti vyskočí Hamper

Zábavná grafika

Jasná a pestrá grafika s vašimi nejoblíbenějšími postavami

Multifunkční

Používá se k praní nebo jako organizér hraček, knih, oblečení a dalších věcí

Vytvořte místnost s motivem postavy

Spárujte se s ostatními kousky domácí výzdoby se stejným licencovaným majetkem a vytvořte pro své malé dítě zábavný zábavný program!


Pop Up Bin je perfektním doplňkem do ložnice, skříně nebo herny vašeho dítěte. Bránit je snadný způsob, jak udržovat organizaci a zároveň přidat hravý přízvuk. Váš maličký bude rád odkládat všechny své hračky, knihy, oblečení a další do tohoto prostorného úložného prostoru s jeho oblíbenou postavou. Je vyroben ze 100% polyesteru s obložením ze síťoviny a zesílenými držadly. Skládací a lehký, náš vyskakovací kbelík je ideální pro skladování téměř všeho. Pokud se nepoužívá, může se sklopit naplocho a může být zastrčený. Nikdy nedovolte dětem, aby překrývaly nebo rozkládaly tento brzdový kotouč. Tato položka je určena pouze pro skladování a neměla by se používat jako hračka. Děti by se neměly hrát uvnitř překážky. Chraňte před otevřeným ohněm. Snadno se čistí vlhkým hadříkem. Pokud je rám ohnutý nebo zlomený, přestaňte jej používat. Netahejte překážkou po podlaze. Nepodávejte dětem do 3 let z důvodu uvolněných částí.Pop Up Hamper

Dotaz