Vyskakovací koš

Pop Up Hamper Disney Frozen Sisters Forever Pop Up Hamper Funkce barevné Disney Frozen design a sněhová vločka grafika Instant, přenosné úložiště pro hračky, oblečení a další zesílené rukojeti, aby bylo snadné provádět a přepravovat 100 procent polyesteru s ok vlečky a robustní ocelový rám ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací koš s brzdou

Pop Up Hamper je skvělý způsob, jak povzbudit vaše dítě, aby úhledně ukládat své hračky nebo prádlo. Barevné dětské prádlo koš je založen na sofii první téma. Vyskakovací koš je vyroben z pevného ocelového rámu a zesílených rukojetí, které usnadňují pohyb a přenášení. Může být použit ke sběru špinavého oblečení pro prádlo nebo k uložení plyšových hraček vašeho dítěte, aby nezaneřkli místnost. Tento koš lze snadno složit a uložit na plocho, když se nepoužívá.


Tento koš na prádlo je docela odolný a překvapilo mě, že je to skvělé pro koš nebo lehké hračky. Perfektní doplněk k jakékoliv místnosti s tématiou auta. Barvy jsou jasné a stojí za každý cent. Myslel jsem, že to bude vypadat příliš malé, ale rozhodně to není a může držet docela dost ručníků a prádla bez ztráty tvaru nebo obav, že se zlomí. Tak roztomilý a doporučit tento obdélník mesh úložný koš pro prádlo!


 

Disney Frozen Sisters Forever Pop Up Košík Koš

Funkce barevné Disney Frozen design a sněhová vločka grafika

Okamžité přenosné úložiště hraček, oblečení a dalších

Zesílené rukojeti usnadňují přenášení a přepravu

100% polyester se síťovinou a robustním ocelovým rámem, který se zhroutí, když se nepoužívá

Rozměry: 13,5palcový L x 13,5palcový W x 21,5palcový H

 

Děti Pop-Up Hamper

Zábavná grafika

Jasná a barevná grafika představovat vaše malé oblíbené postavy

Multifunkční

Používá se pro praní prádla nebo jako organizátor hraček, knih, oblečení a dalších

Vytvoření místnosti motivu znaků

Spárujte s dalšími kusy domácí výzdoby se stejnou licencovanou vlastností a vytvořte zábavný znakový tematický pokoj pro vaše dítě!


Pop Up Bin je dokonalým doplňkem do ložnice, skříně nebo herny vašeho dítěte. Koš je snadný způsob, jak udržet organizaci a zároveň přidat hravý přízvuk. Vaše maličká bude ráda, aby pryč všechny své hračky, knihy, oblečení a další v tomto prostorném skladovací koš představovat jeho nebo její oblíbenou postavu. Je vyroben ze 100% polyesteru se síťovinou a zesílenými rukojetí. Skládací a lehký, náš pop-up kbelík jsou ideální pro ukládání téměř cokoliv. Pokud se nepoužívá, může se sklopit a být zastrčen. Nikdy nedovolte dětem složit nebo rozvinout tento koš. Tato položka je určena pouze pro skladování a neměla by být používána jako položka. Děti by si neměly hrát uvnitř koše. Uchovávejte mimo dosah otevřeného ohně. Snadno se čistí vlhkým hadříkem. Přestaňte používat, pokud je rám ohnutý nebo zlomený. Netaháme koš na podlahu. Nedávejte dětem mladším 3 let kvůli volným částem.Pop Up Hamper

 

Hot Tags: pop-up hamper, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit