Skládací dárkové bambusové okno

Výměna prádla, nečištění v čase a náhodné vyhodění, nejen to, že není hygienická, je pravděpodobnější, že bude cítit, a místnost vypadá zvlášť chaoticky. Špinavý koš na oblečení, který vám pomůže snadno. Příjem špinavého oblečení, plyšových hraček, lehkého občerstvení, sundries, rozloučení sbohem Upřednostňovaný materiál, odolný, čistý a uklizený, bohatý na barvu Multifunkční kolekce špinavého koše na oblečení může snadno vyřešit problém se špinavým oblečením a uspořádat místnost. Skládací koš, takže život je plný slunečního svitu, prádlo lze třídit a ukládat, jednoduché vzory, čisté a jednoduché, vynikající řemeslné zpracování, profesionální produkční týmová kvalita vynikajícího řemeslného zpracování, mimořádná kvalita je evidentní. Vysoce kvalitní tkanina, osvěžující a prodyšná, mnohem větší kapacita
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací zvířecí dárkový dárkový koš je vhodný pro domácnost, cestování, obyvatele, propagaci a dárky. Ušetřete místo a snadno složíte.


Změnit prádlo a nechat místnost v nepořádku?

Výměna prádla, nečištění v čase a náhodné vyhodění, nejen to, že není hygienická, je pravděpodobnější, že bude cítit, a místnost vypadá zvlášť chaoticky. Špinavý koš na oblečení, který vám pomůže snadno. Dostávejte špinavé oblečení, plyšové hračky, občerstvení, sluneční brýle, sbohem

Upřednostňovaný materiál, odolný, čistý a uklizený, bohatý na barvu

Multifunkční sbírka špinavých košů na oblečení může snadno vyřešit problém s ukládáním špinavých šatů a uspořádat místnost řádně.

Skládací koš, takže život je plný slunečního svitu, prádlo lze třídit a ukládat, jednoduché vzory, čisté a jednoduché, vynikající řemeslné zpracování, profesionální produkční týmová kvalita vynikajícího řemeslného zpracování, mimořádná kvalita je evidentní.

Vysoce kvalitní tkanina, osvěžující a prodyšná, mnohem větší kapacita

Popis výrobku


jméno výrobku

Skládací dárkové bambusové okno

Materiál

Polyester

Velikost

Přibližně 40 x 40 x 58 cm nebo přizpůsobené

Vlastnosti

Skládací, šetrné k životnímu prostředí, skladem

Používání

Domů, Byt, Koupelna

MOQ

1 000 PCS

Vzor loga

Dle vašeho požadavku

Balík

1ks / OPPbag, barevné štítky nebo dle vašich požadavků

Čas doručení

20 dní

Platba

T / T, West Union, Paypal

image001.jpg

image003.jpgimage007.jpg

Balení a doprava


Balení: 1ks / OPPbag, množství kartonu může být dle vašeho požadavku.

Dodací lhůta: 20 dní


Zabýváme se výrobou těchto 3 dnů reklamního dárkového balení. Jak vložit skládací koš na prádlo do polyesterového sáčku? Dovolte mi představit vám způsob a postup balení.
Prvním krokem je skládání, přední strana je 8 a strana je půlkruhová. Uvědomte si, že ústí špinavého koše na oblečení musí být ve středu horní části 8, jinak se nebude pohybovat. Po druhém kroku ruka uchopí pás 8 slov, strana vypadá, že se ocelový drát přirozeně ohýbá do 1,5 kružnice, spolu se směrem přirozeného ohybu ocelového drátu, je ocelový drát v horní části 8 slov stlačen dolů na 2/3 půlkruhového oblouku. Ve třetím kroku v té době kruh z horní části znaku 8 se staly dva malé kruhy a dva malé kruhy se přirozeně stohovaly podél ocelového drátu vyskakovacího kladiva. Čtvrtý krok, stoh dvou malých kruhů a původní 8 slov pod malým Kruh společně, obecně řečeno, okraj skládacího prádla by měl mít gumový pásek ve správné poloze, stačí vytáhnout tři kruhy a pak dosáhnout úspěchu.


Mimochodem, materiál OPP vaku je velmi důležitý. Dobrý materiál z polyesterového sáčku je protiskluzný, nepřilnavý, nelisavý a lepkavý. Neklouzavé nepřilnavé ruce nesaje a lepení na lepkavost je lepší. Pokud narazíme na plastový sáček se špatnou přilnavostí v těsnící oblasti, vymění je s výrobcem plastových tašek. Jsme sklopný skládací koš na prádlo, který brání přísné kontrole kvality v Číně.


Pokud tomu nerozumíte, pošlete nám prosím e-mail na náš vyskakovací e-mail s výrobcem. Yuxin Commodity Co., Ltd se specializuje na výrobu skládacího sušícího stojanu, úložného koše / školky / školky / krychle / úložného koše. Díky a nejlepší pozdravyWeb: http://www.fuxinpop.com/Email: sales@fuxintrading.com 13665882986@163.com Telefon + 86 13665882986 (Emily) Skype: emily910613Whatsapp: + 86-18758915999 Adresa: Yiwu City, Jinhua, Zhejiang, Čína


image009 (001) .jpg

image011.jpg

Informace o společnosti


Naše továrna na vyskakovací dárky má více než 16letou továrnu. Zpočátku jsme malá dílna, která přizpůsobí vyskakovací zábrany pro cizince s malým množstvím. Protože dodržujeme svůj slib a dáváme zákazníkovi nejlepší cenu. takže s námi stále více zákazníků spolupracovalo. Pak naše továrna rychle roste. V naší továrně je více než 50 pracovníků, kteří vyrábějí skládací zábrany a pytle na prádlo.


Disponujeme vlastními výzkumnými a vývojovými středisky, abychom mohli poskytovat služby OEM a ODM pro efektivnější uspokojování požadavků zákazníků. Naši pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje mají bohaté zkušenosti s návrhem výrobků, což může zlepšit efektivitu výroby. Můžeme zřídit nové formy nebo filmy pro výrobu produktů, obchodních dárků, propagačních dárků a reklamních dárků podle výrobních specifikací zákazníků a požadavků na tisk loga. Podle současných statistik je více než 90% objednávek logo a značka zákazníků přizpůsobených tisku.


image013.jpgimage015.jpgimage019.jpg

image017.jpg

Varování

Při prvním použití Pop-Up Hamper Bin, udržujte bezpečnou vzdálenost od těla, než vyskočí!

FAQ

1. Otázka: Nabízíte vlastní balení?

Odpověď: Ano, můžeme nabídnout balení podle potřeby našich zákazníků. Můžeme zákazníkům pomoci vyrábět ze štítků, krabic a tisku.

2. Otázka: Máte nějaký limit MOQ pro tisk?

Odpověď: Používáte-li naši původní tiskovou krabici, která nevyhrála žádný limit MOQ, pokud však potřebujete osobní tisk v krabici, může to mít další poplatek a limit MOQ.

Dotaz