Skládací dárkové bambusové okno

Výměna prádla, nečištění v čase a náhodné vyhodění, nejen to, že není hygienická, je pravděpodobnější, že bude cítit, a místnost vypadá zvlášť chaoticky. Špinavý koš na oblečení, který vám pomůže snadno. Příjem špinavého oblečení, plyšových hraček, lehkého občerstvení, sundries, rozloučení sbohem Upřednostňovaný materiál, odolný, čistý a uklizený, bohatý na barvu Multifunkční kolekce špinavého koše na oblečení může snadno vyřešit problém s ukládáním špinavých šatů a uspořádat pokoj řádně. Skládací koš, takže život je plný slunečního svitu, prádlo lze třídit a skladovat, jednoduché vzory, čisté a jednoduché, vynikající řemeslné zpracování, profesionální produkční týmová kvalita vynikajícího řemeslného zpracování, mimořádná kvalita je evidentní. Vysoce kvalitní tkanina, osvěžující a prodyšná, mnohem větší kapacita
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací zvířecí dárkový dárkový koš je vhodný pro domácnost, cestování, obyvatele, propagaci a dárky. Ušetřete místo a snadno složíte.


Změnit prádlo a nechat místnost v nepořádku?

Výměna prádla, nečištění v čase a náhodné vyhodění, nejen to, že není hygienická, je pravděpodobnější, že bude cítit, a místnost vypadá zvlášť chaoticky. Špinavý koš na oblečení, který vám pomůže snadno. Dostávejte špinavé oblečení, plyšové hračky, občerstvení, sundries, sbohem

Upřednostňovaný materiál, odolný, čistý a uklizený, bohatý na barvu

Multifunkční kolekce špinavého košů na oblečení může snadno vyřešit problém s ukládáním špinavých šatů a uspořádat místnost řádně.

Skládací koš, takže život je plný slunečního svitu, prádlo lze třídit a skladovat, jednoduché vzory, čisté a jednoduché, vynikající řemeslné zpracování, profesionální produkční týmová kvalita vynikajícího řemeslného zpracování, mimořádná kvalita je evidentní.

Vysoce kvalitní tkanina, osvěžující a prodyšná, mnohem větší kapacita

Popis výrobku


jméno výrobku

Skládací dárkové bambusové okno

Materiál

Polyester

Velikost

Přibližně 40 X 40 x 58 cm nebo Přizpůsobeno

Vlastnosti

Skládací, šetrné k životnímu prostředí, skladem

Používání

Domů, Byt, Koupelna

MOQ

1000 PCS

Vzor loga

Dle vašeho požadavku

Balík

1 pc / OPPbag, barevný nebo podle vašich požadavků

Čas doručení

20 Dnů

Způsob platby

T / T, West Union, Paypal

image001.jpg

image003.jpgimage007.jpg

Balení& Lodní doprava


Balení: 1 ks / OPPbag, množství v kartonu může být dle vašeho požadavku.

Dodací lhůta: 20 Dnů


Používáte-li balení, které je 3 densofektivnígifthamper.Howtoodevzdatpoluprácipraní prádla, vydělejtepohledněpolyesterovýpohon?
Thefirststepisfolding, thefrontis 8, andthesideishalfcircle.Notethatthemouthofthedirtyclotheshamperbasketmustbeinthecenterofthetop 8, otherwiseitwillnotbemoved.Afterthesecondstep, thehandgraspsthe 8 wordwaist, thesidelooksthesteelwirenaturallybendingintothe {{3}}. 5 kruh, alongwiththedirectionofthenaturalbendingofthesteelwire, thesteelwireatthetopofthe 8 wordsispresseddowntothe 2 / 3 ofthesemicirculararc.Inthethirdstep, atthattime, thecircleoftheupperpartofthe 8 characterhasbecometwosmallcircles, andthetwosmallcirclesarestackedtogethernaturallyalongthesteelwireofthepopuphamper.Thefourthstep, thestackoftwosmallcircleandtheoriginal 8 wordsbelowasmallcircletogether, generallyspeaking, theedgeofthecollapsiblelaundryhampershouldhavearubberbandintherightposition, justpullupthethreecircles, andthenmakeasuccess.


Mimochodem, kabelka je důležitá.Goodpolyesterovačkamateriáljednotný, nepřilnavý, nelisavýstický.Neformátovýpohonekpouštípíchatpohonekvrtákvlečenímvzdálenadílnépříslušenstvempříslušenstvempříslušenstvempříslušenstvempříslušenstvempříslušenstvempříslušenstvempříslušenstvem


Ifyoudonotunderstand,pleaseemailourpop-uphamperfactoryemail.YuxinCommodityCo.,Ltdisspecializedinproducingfoldabledryingrack,storagebin/nurseryhamper/cubestorage/storagebasket.Thanks&BestRegardsWeb:http://www.fuxinpop.com/Email:sales@fuxintrading.com13665882986@163.comPhone+8613665882986(Emily)Skype:emily910613Whatsapp:+86-18758915999Address:YiwuCity,Jinhua,Zhejiang,China


image009(001).jpg

image011.jpg

Informace o společnosti


Naše továrna na otevírání dárkových dárků má továrnu na více než 16 rok. Zpočátku jsme malá dílna, která přizpůsobí vyskakovací zábrany pro cizince s malým množstvím. Protože dodržujeme svůj slib a dáváme zákazníkovi nejlepší cenu. takže s námi stále více zákazníků spolupracovalo. Pak naše továrna rychle roste. V naší továrně je více než 50 pracovníků, kteří vyrábějí skládací zábrany a pytle na prádlo.


WehaveourownR& Dcenters, sothatwecanprovideOEMandODMservicestomeetcustomerrequestsmoreeffectively.OurR&Co. Dpersonnelhaverichexpertiseinproductdesign, whichcanimproveproductionefficiency.Wecansetupnewmoldsorfilmstoproduceproducts, businessgifts, promotionalgiftsandadvertisinggiftsaccordingtocustomers' productionspecificationsandlogoprintingrequirements.Accordingtocurrentstatistics, morethan 90% ofordersarethelogoandbrandofcustomizedprintingcustomers.


image013.jpgimage015.jpgimage019.jpg

image017.jpg

Varování

Při prvním použití Pop-Up Hamper Bin si před vyskočením udržujte bezpečnou vzdálenost od těla!

FAQ

1 Otázka: Nabízíte vlastní balení?

Odpověď: Ano, můžeme nabídnout balení podle potřeby našich zákazníků. Můžeme zákazníkům pomoci vyrábět ze štítků, krabic a tisku.

2 Otázka: Máte nějaký limit MOQ pro tisk?

Odpověď: Použijete-li naši původní tiskovou krabici, která vyhrála& rsquo; t nemají limit MOQ, pokud však potřebujete osobní tisk v krabici, může to mít další poplatek a limit MOQ.

Dotaz