Sklápěcí sklápěč

Sklápěcí sklápěč

· Rozměry: 23,6 "H x 15,7" D, 60cmheightx40cm průměr · Skládací pop-up prádlo Hamper má síťovou konstrukci zajišťuje cirkulaci vzduchu k odstranění špinavého prádla pachy a vlhkosti. · Tento skládací síťový pop-up prádelník je perfektní pro kolejové koleje, byty a kempování · Ideální pro prádelnu, ložnici nebo šatnu. · Servis a záruka: FU XIN CO., LTD stojí u našich výrobků. Máte-li jakékoli potíže, kontaktujte nás s námi • Snadná péče a trvanlivost: Umýt rukou jemně a vysušit, tento koš se bude držet testu vašeho života a vypadá skvěle dlouho po prvním použití! Měkká, bez ostré hrany, je skvělá pro kojence, děti a děti.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Sklápěcí sklápěč

· Velikost: 23,6 "H x 15,7" D, průměr 60cmheightx40cm

· Hřídel má konstrukci oka, která zajišťuje cirkulaci vzduchu, aby se zabránilo špinavému pachu prádla a vlhkosti.

· Tato skládací síťová taška je ideální pro koleje, apartmány a kempování

· Ideální pro prádelnu, ložnici nebo šatnu.

· Servis a záruka: FU XIN CO., LTD stojí u našich výrobků. Pokud máte nějaké problémy, kontaktujte nás s námi

· Snadná péče a trvanlivost: jemné ruční mytí a vysušení, tento kousek obstojí při testování vašeho života a vypadá skvěle dlouho po prvním použití! Měkká, bez ostré hrany, je skvělá pro kojence, děti a děti.

Sklápěcí sklápěč

Specifikace

Velikost: 23,6 "H x 15,7" D, průměr 60cmheightx40cm

Materiál: Odolný nylonový materiál, rámovaný sklopným ocelovým drátem.

Skládací Pop Up Hamper může mít každý den velký význam při čištění a organizaci oděvů, trvanlivé rukojeti pro držení velkých nákladů a chytré způsoby řazení. Prádelna nemusí být nikdy zábavná, ale když je to rychlé a snadné. Prádelník Hamper je dobře organizovaný dům a je příjemnější doma.

Sklápěcí sklápěč

Hot Tags: skládací pop up prádlo brání, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like