Prádlo Mesh Pop Up Clothes Hamper

Prádlo Mesh Pop Up Clothes Hamper Výroba Popis Zábrany mají design mřížky s prouděním vzduchu, aby praní bylo vzdušné. Robustní držadla, pohodlné a skládací ploché pro snadné skladování. Skvělé také pro třídění sportovních potřeb. Skládací taška na batolata v prádelně v různých barvách pro ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Zábrany mají design mřížky s prouděním vzduchu, který udržuje prádlo prodyšné. Robustní držadla, pohodlné a skládací ploché pro snadné skladování. Skvělé také pro třídění sportovních potřeb. Skládací taška na batolata v prádelně v různých barvách pro třídění před praním. Je to velmi robustní a tenká úchytka látky, kterou lze snadno vyzvednout ze strany, funguje nejlépe. Nejlépe se používá při třídění prádla.


WIDE OPENING at the top pro snadný přístup ve srovnání s mnoha podobnými produkty. Velké skládané ručníky a povlečení prochází skrz, aniž by nutily nebo zkazily skládací úlohu. Je hezké mít jednu šikovnou ruku před sušičkou, takže čisté věci don' slintat na podlahu, když po cyklu otevřím dveře. S košem s menším otvorem to bylo spíš jako marné cvičení ping-pong-ball-to-the-fish-bowl.


VELKÉ A PLAVIDLA za cenu; poté, co jsem strávil spoustu času porovnáváním produktů a cen s každým novým nákupem (včetně pohledu na Walmart, Target atd.), toto bylo trvale nejlepší hodnotou díky mým několika změnám. Do jednoho koše se vejdu asi tucet osušek nebo sada prostěradel, 2 povlečení na polštáře, povlečení a pár ručníků .... skoro všechno, co vyjde z mé velkokapacitní sušičky, půjde do koše.


SUPER SNADNĚ SKLADUJTE tyto kolapsy nebo vyskočte za zlomek vteřiny a já jich alespoň šest nebo osm vklouznu do dvoupalcového prostoru mezi stranou komody a stěny. V případě potřeby jsou' jsou připraveni na rychlé čerpání z pouzdra. Nemám' ani zpomalit mé chůze.


Vyskakovací úložný koš je orámován ocelovým drátem 3.

Pojme dvě dávky prádla

Snadné rukojeti

Barva přizpůsobena, velikost přizpůsobena

Ideální pro sportovní zboží

100% polyesterová tkanina, odlehčená pevná síťka na prádlo, maximalizuje& minimalizuje zápach, zabraňuje plísním a plísním.

Velká velikost: 13 * 13 * 21 palce super spořič prostoruLaundry Mesh Pop Up Clothes Hamper

jméno výrobku

Prádlo Mesh Pop Up Clothes Hamper

Materiál

Tkanina Taffeta, ocelový skládací drát

Velikost

13 * 13 * 21 palce nebo Přizpůsobeno

Obal

1 taška na PC / OPP

Fukce

Uložte si špinavé oblečení nebo hračky

MOQ

1000 PCS

Vzor loga

Tepelně přenosový tisk / sítotisk

Lable

OEM / ODM

Čas doručení

20 Dnů

Způsob platby

T / T, West Union, Paypal


Jak se skládací koše na prádlo ztěžují?


Prvním krokem je složit, čelní pohled je 8, boční pohled je půlkruh, věnujte pozornost ústí basketbalového sušení, musí být v horní části středu 8, nebo později se neotáčí.


Druhým krokem je složit ocelový drát do půlkruhu přidržením pasu 8 slov. Po směru přirozeného ohybu ocelového drátu je měkký ocelový drát v horní části 8-slova stlačen dolů na 2 / 3 polokruhového oblouku.


Třetím krokem, v této době, kružnice horní poloviny obrázku 8 se stala dvěma malými kruhy, podél drátu nechaly dva malé kruhy přirozeně se překrývat.


Čtvrtým krokem je spojit dva malé kruhy složené dohromady s malým kruhem pod původními osmi znaky. Obecně lze říci, že rám koše na sušení oblečení by měl mít na správném místě gumovou pásku, která může vytáhnout a uvázat tři kruhy, a pak bude úspěšná.Laundry Mesh Pop Up Clothes Hamper


Proč si vybrat náš špinavý oděv Skladovací koš na prádlo?


- Prostorná kapacita.

- Oddělovač ložnic pro oddělení oblečení

- Skládací, snadno přenosný design


Abychom zajistili kvalitu prádelníku, najali jsme profesionální a zručné vedoucí krejčí a použili počítačovou vyšívanou technologii. Relevantní pozinkovaný drát zábran je vyráběn samotnou naší továrnou. Není to snadné z tvaru. Má vynikající prodyšnost a vynikající úložnou kapacitu.

Dobré zpracování

Přísné šití lemované hrany, trvanlivější: Se zbožnou vynalézavostí, vytrvalostí a pečlivostí v průběhu celé práce si prohlédněte skutečnou kapitolu v detailu, kliky odolné proti skluzu, přísné šití zalomení hran, dvojitý zip na zip, 100 krát špatné , plastová tlačítka, snadno přijatelné.


Laundry Mesh Pop Up Clothes Hamper

Záruka a podpora


Pokud má zboží a zjistilo se, že výrobky mají problém s kvalitou, můžete nás vyfotografovat, zkontrolujeme to a odškodním vám. Pokud je sabotáž způsobená člověkem / poškození způsobená umělým poškozením, nebudeme dělat nápravu.

díkHot Tags: prádlo pletivo vyskakuje oblečení, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like