Vyskakovací zásobník na prádlo

2. Velká kapacita: Multifunkční příjem, žádný prostor, velká kapacita + propustnost vzduchu kvůli různému osvětlení a zobrazení, bude rozdíl barev. 3. Skládací koš: Nechť je život plný slunečního svitu, měnící se oblečení lze třídit a ukládat pomocí jednoduchých vzorů, čistých a jednoduchých, skvělých řemesel, profesionálního produkčního týmu, vysoce kvalitního zpracování, žádoucí je mimořádná kvalita.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací koš na prádlo je vyroben z oxfordského materiálu.


Tkanina Oxford je nový typ tkaniny s různými funkcemi a širokou škálou použití. Hlavními odrůdami na trhu jsou: bunda, úplet, nylon, kravata atd. Pochází z Anglie, tradiční česaná bavlněná tkanina pojmenovaná po Oxfordské univerzitě, látka Oxford začala kolem roku 1900.

Polyester FDY150D / 36F se používá pro deformaci a útku textilie. Tkanina je protkána plátnovou vazbou na tkalcovském stavu vodního paprsku s hustotou osnovy a útku 360X210. Po ošetření s relaxací, obsahem alkálií, barvením, antistatikou, potahem a dalšími ošetřeními má šedá textilie výhody světla a lehké textury, pocitu měkké ruky, dobré odolnosti vůči vodě, dobré odolnosti a podobně. Tato látka Oxford je nejlepší a nejběžnější zavazadlo.1. Vysoce kvalitní hadřík, osvěžující a prodyšný, velká kapacita, mnohem více, domácí prádlo, dětské hračky, občerstvení, sundries atd. Lze úhledně přijmout.

2. Velká kapacita: Multifunkční příjem, žádný prostor, velká kapacita + propustnost vzduchu kvůli různému osvětlení a zobrazení, bude rozdíl barev.

3. Skládací koš: Nechť je život plný slunečního svitu, měnící se oblečení lze třídit a ukládat pomocí jednoduchých vzorů, čistých a jednoduchých, skvělých řemesel, profesionálního produkčního týmu, vysoce kvalitního zpracování, žádoucí je mimořádná kvalita.

4. Skládání je tak malé, že jen 18 cm, jít do práce, dovolená, nakupování, může být s sebou, šetří místo.

Skvělé pro domov, cestování, vysoká škola, tábor, bytové obyvatele


jméno výrobku

Vyskakovací skladovací prací prášek

Materiál

Polyesterová ocel

Velikost

Přibližně 40 x 40 x 58 cm nebo přizpůsobené

Barva

Přizpůsobeno

Lable

Přizpůsobeno

MOQ

1 000 PCS

Vzor loga

Sítotisk

Balík

1pc / OPP taška, barva lable nebo jako váš požadavek

Čas doručení

20 dní

Platba

T / T, West Union, Paypal

Pop-Up Hamper

Laundry Hamper Basket

Pop-Up Hamper

Laundry Basket foldable

Balení a doprava


1ks / OPP taška, 60ks / karton s barevným štítkem nebo

Jako váš požadavek balení skladování prádla brání

Dodací lhůta: 20 dní


image009.jpgimage011.jpg

Show room

Naše show room vystavoval mnoho návrhů skladovacích vyskakovacích oken nebo pytel na prádlo

Podpora OEM / ODM

Disponujeme vlastními výzkumnými a vývojovými středisky, abychom mohli poskytovat služby OEM a ODM pro efektivnější uspokojování požadavků zákazníků. Naši pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje mají bohaté zkušenosti s návrhem výrobků, což může zlepšit efektivitu výroby. Můžeme zřídit nové formy nebo filmy pro výrobu produktů, obchodních dárků, propagačních dárků a reklamních dárků podle výrobních specifikací zákazníků a požadavků na tisk loga. Podle současných statistik je více než 90% objednávek logo a značka zákazníků přizpůsobených tisku.

Pro partnerské klienty:

1) Mezi klienty módních značek patří supermarkety, velkoobchodníci, obchodní řetězce, jako je dolarový strom, Walmart, Wicked Big Sports, PMI atd. Většina klientů, kteří s námi spolupracovali, se stala našimi nejcennějšími přáteli a partnery.

2) loterijní studia a zábavní parky z USA.

Klienti nejen testují naši kvalitu, servis a výrobní kapacitu, ale také nám pomáhají hodně se zlepšovat s jejich kritikou, návrhy a vedením.


image013.jpg

Tovární show

image015.jpgimage017.jpg

image019.jpgimage023.jpg

image021.jpg

Naše služba:

1.Vysoce kvalitní materiál, odolný a šetrnější k životnímu prostředí

2. Mnoho vzorů může být na zakázku

3.Udržujte své požadavky upřímně

4. Dodržujte náš slib

Varování

a) Vyvarujte se vlhkého prostředí.
b) Používejte jej v rámci skladovací hmotnosti.
c) Boční rukojeti používejte k přepravě těžších břemen.

Dotaz