Síťka na mytí prádla

. Skládací koš: Nechte život plný slunečního svitu, měnící se oblečení lze třídit a ukládat pomocí jednoduchých vzorů, čistých a jednoduchých, skvělých řemesel, profesionálního produkčního týmu, vysoce kvalitního zpracování, žádoucí je mimořádná kvalita. 2. Skládání je tak malé, že jen 18 cm, jít do práce, dovolená, nakupování, může být s sebou, šetří místo. 3. Design boční kapsy, lze umístit spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd., Síťovina malá, síťovina tenká, není snadné ji rozbít. 4. pečlivý design loketní opěrky, snadno se pohybuje, snadno se umisťuje, jemné špendlíky, pevné šití, odolnost proti vráskám polyesterové textilie, rázová houževnatost, nízká absorpce vlhkosti, snadno schnou, tepelná odolnost, odolnost proti slunci, odolnost proti opotřebení, vysokopevnostní polypropylenová páska je obzvláště silný a není snadné ho rozbít.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Skládací koš: Nechť je život plný slunečního svitu, měnící se oblečení lze třídit a ukládat pomocí jednoduchých vzorů, čistých a jednoduchých, skvělých řemesel, profesionálního produkčního týmu, vysoce kvalitního zpracování, žádoucí je mimořádná kvalita.

2. Skládání je tak malé, že jen 18 cm, jít do práce, dovolená, nakupování, může být s sebou, šetří místo.

3. Design boční kapsy, lze umístit spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd., Síťovina malá, síťovina tenká, není snadné ji rozbít.

4. pečlivý design loketní opěrky, snadno se pohybuje, snadno se umisťuje, jemné špendlíky, pevné šití, odolnost proti vráskám polyesterové textilie, rázová houževnatost, nízká absorpce vlhkosti, snadno schnou, tepelná odolnost, odolnost proti slunci, odolnost proti opotřebení, vysokopevnostní polypropylenová páska je obzvláště silný a není snadné ho rozbít.


Upřednostňovaný materiál, odolný, čistý a uklizený, bohatý na barvu

Multifunkční sbírka špinavých košů na oblečení může snadno vyřešit problém s ukládáním špinavých šatů a uspořádat místnost řádně.

Skládací koš, takže život je plný slunečního svitu, prádlo lze třídit a ukládat, jednoduché vzory, čisté a jednoduché, vynikající řemeslné zpracování, profesionální produkční týmová kvalita vynikajícího řemeslného zpracování, mimořádná kvalita je evidentní.

Vysoce kvalitní tkanina, osvěžující a prodyšná, mnohem větší kapacita

Domácí prádlo, dětské hračky, občerstvení, potraviny, lze úhledně sbírat

Pomocník pro přijetí: Multifunkční příjem, žádný prostor, velká kapacita a propustnost vzduchu
jméno výrobku

Síťka na mytí prádla

Materiál

Polyester

Velikost

Přibližně 40 x 40 x 58 cm nebo přizpůsobené

Barva

Přizpůsobeno

Lable

Přizpůsobeno

MOQ

1 000 PCS

Vzor loga

Jako váš požadavek

Balík

1ks / Oppbag, vhodné množství v kartonu nebo dle vašich požadavků

Čas doručení

20 dní

Platba

T / T, West Union, Paypal

laundry basket hamper

pop-up hamper collapsible basket hamper

laundry hamper

Balení a doprava


Balení: 1ks / Oppbag, vhodné množství v kartonu nebo dle vašich požadavků

Dodací lhůta: 20 dníhamper shipping way

image009.jpg

image011.jpg

Informace o společnosti

Yiwu Yuxin Commodity Co., Ltd. také poskytuje vysoce kvalitní reklamní produkty pro globální trh. Máme několik výrobních základen v čínských výrobních centrech a prodejních kancelářích, abychom vám poskytli levné a zlevněné přizpůsobené / potištěné propagační dárky, obchodní dárky, propagační předměty a reklamní dárky v obchodech na jednom místě.

 


image013.jpg

image015.jpgimage017.jpg

image019.jpgimage023.jpg

image021.jpg

FAQ:

1. Příklad

Otázka: Jak mohu zkontrolovat kvalitu před hromadnou objednávkou?

Odpověď: Abychom se ujistili o nejlepší kvalitě a vyhověli vašim požadavkům, uděláme konečné vzorky jako váš souhlas.

2. Dotaz: Jak dlouho trvá dodací lhůta?

Odpověď: Závisí na objednávce vzorku, což by po přijetí platby bylo v průměru třeba 5-10 dnů.

Dotaz