Sklápěcí zásobník na skládací úložný prostor

K udržení se v čistém a pohodlném prostředí použijte kbelík na skladování. Prostorové magnetické pole plné vitality zlepší vaše štěstí a štěstí. Nordic Wind Cloth Art přijímá Koš Materiál Bavlněná tkanina + Vodotěsná vrstva Velikost: 35cm X45cm Upozornění 1. Vůně: Celý ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

K udržení se v čistém a pohodlném prostředí použijte kbelík na skladování. Prostorové magnetické pole plné vitality zlepší vaše štěstí a štěstí.

Nordic Wind Cloth Art přijímá košík

Materiál Bavlněná tkanina + Vodotěsný povlak

Velikost: 35 cm X45 cm


Oznámení

1. Vůně: Celý nový produkt bude trochu chutnat. Navrhuje se, aby se po použití nemylo strojem a sušilo. Nemá to nic společného s kvalitou produktu. Ti, kteří se o to zajímají, by si to měli koupit opatrně.

2. Velikost: Ruční měření, dojde k chybě 1-2 cm, převažuje konkrétní objekt.

3. Chromatická aberace: Všechna prodaná batolata střílí naturálně, ale nevyhnutelně dojde k mírné aberaci barev z důvodu osvětlení nebo zobrazení. Barva dětí je vždy naturální.

Použijte scénář Kvalita života pomocí zobrazení scény

Sto kbelíků, hračky, občerstvení, oblečení, prachotěsný design svazku, snadno se tahá, prachotěsný a prachotěsný

Obsahuje vodotěsný povlak, může uvolnit mokré oblečení, mokré prostěradla, spodní prádlo, dvojitý ruční design, pohodlné a snadno se s ním manipuluje, nordický styl, materiál z bavlněné tkaniny, všude akceptováno, 100 sad.

Sklápěcí zásobník na skládací úložný prostor

Sklápěcí zásobník na skládací úložný prostor

Parametry produktu

Podpora úst, není-li naložena, také přímo viditelná, drsný ruční design, neprotrhávání, módní tisk, jasný vzor, tahání lanem, efektivní kontrola prachu, ochrana přijímaných předmětů

1. Velká kapacita: Multifunkční příjem, žádný prostor, velká kapacita + propustnost vzduchu kvůli různému osvětlení a zobrazení, bude rozdíl barev.

2. Skládací koš: Nechť je život plný slunečního svitu, měnící se oblečení lze třídit a ukládat pomocí jednoduchých vzorů, čistých a jednoduchých, skvělých řemesel, profesionálního produkčního týmu, vysoce kvalitního zpracování, žádoucí je mimořádná kvalita.

3. Vysoce kvalitní hadřík, osvěžující a prodyšný, velká kapacita, mnohem více, domácí prádlo, dětské hračky, občerstvení, sundries atd. Lze úhledně přijmout.


jméno výrobku

Sklápěcí kbelík skládací

Materiál

Tkanina z polyesteru 210T + podšívka z nerezové oceli. Ocelový drát s vysokou pevností

Velikost

Velká velikost: 45 cm x 55 cm pojme 8 velkých bavlněných bund

Střední velikost: 35 cm x 45 cm pojme 5 velkých bavlněných bund

Malá velikost: 30 cm x 40 cm pojme 3 velké bavlněné bundy

nebo přizpůsobené

Obal

1pc / opp taška

Fukce

Uložte si špinavé oblečení nebo občerstvení,

MOQ

1 000 PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Lable

OEM / ODM

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, Paypal


Sklápěcí zásobník na skládací úložný prostor

Komentáře

1. Konstrukce je velmi jasná a kapacita je velmi velká. Čekání na letní oblečení, které bude zabaleno a připraveno na nákup dalších.

2. Stejně jako na obrázcích, moje matka řekla, že tento kbelík je vhodný pro vložení věcí, do něj lze vložit zimní oblečení a přijde znovu.

3. Sdílejte dobré věci, můžete si je bezpečně koupit a vrátit se znovu.

4. Je to dost dobré k použití. Všechno v chaotickém domě lze vložit. Je to hezké a praktické.

5. velmi uspokojivý zážitek z nakupování, velikost je v pořádku, design se také líbí, kvalita látky je dobrá, design je velmi praktický, vnitřní nepromokavý povlak, ústa vaku mají lana, po napnutí může být prach- důkaz, může přijmout dětské hračky, pro cestování, prosím, ujišťuji vás, že velkoobchod a nákup, dobré výrobce kbelíku

Upozornění: Děti s větší elasticitou ocelového drátu by neměly pracovat, když dospělí opatrně otevírají překlápěcí kladivo. Skládací skici lze snadno složit a snadno přijmout.


Dotaz