Skládací úložný prostor na prádlo

Skládací prádelník s pevným přepravním úchytem Velkoobjemový úložný koš z železného drátu, koš na prádlo, prášek, koš na prádlo do koupelny Skvělé pro domácnost, cestování, vysokou školu, tábor, bytové obydlí Dětská hračka Příjemový koš Vložte staré oblečení do skládacího koše s krytem Koš na špinavé prádlo pro domácnost Odlehčete život a přijměte jej zlehka. Znáte život, já vás znám. Sbohem se teď potýkáme s bouří života, ne bezmocný, ne slepě poslušný, ne rozzuřený, ne plachý, naučte se potřást si rukama životem, život není šťastný, ale kvalita života, čistý domů, může vám dát sílu samoobsluhy. 1. Vysoce kvalitní materiály: Zhuštěné Oxfordské plátno + nerezová drátěná podšívkaJedná se o výhody, že je pohodlnější než všechna ostatní vlákna, omyvatelná, menší barevný rozdíl, neblednutí, špinavý odpor, dobrá elasticita, dobrá trvanlivost, barvení a tvrdnutí . Je vynikající, lehký a přenosný, pevný a odolný.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací úložný koš na prádlo s pevnými držadly

Velkoobchod kované železné dráty úložný koš prádelny brání koš na prádlo do koupelny

Skvělé pro domov, cestování, vysoká škola, tábor, bytové obyvatele

Dětská hračka pro přijímání košíku Vložte staré oblečení do skládacího koše s krytem na špinavý koš na prádlo Zlehčete svůj život a zlehka jej přijměte. Znáte život, já vás znám. Sbohem se teď potýkáme s bouří života, ne bezmocný, ne slepě poslušný, ne rozzuřený, ne plachý, naučte se potřást si rukama životem, život není šťastný, ale kvalita života, čistý domů, může vám dát sílu samoobsluhy.

1. Vysoce kvalitní materiály: zhuštěné Oxfordské plátno + nerezová drátěná podšívka

Jeho výhody spočívají v tom, že je pohodlnější než všechna ostatní vlákna, omyvatelný, menší barevný rozdíl, neblednutí, špinavý odpor, dobrá elasticita, dobrá trvanlivost, barvení a tvrdnutí. Je vynikající, lehký a přenosný, pevný a odolný.

2. Květinový vzor: originální květinový vzor, svěží a jemné chuťové pohárky si pamatují chuť, oči si budou pamatovat krásné věci, možná předtím jste viděli stejný obecný vzor, ale tentokrát jsme jiní svěží.


Popis výrobku

jméno výrobku

Skládací koš na prádlo

Materiál

Polyester Taffeta Steel Materiál: Nerezový galvanizovaný drát

Velikost

Přibližně 40 x 40 x 58 cm nebo přizpůsobené

Velikost loga

Přizpůsobené logo

Barva

Přizpůsobeno

MOQ

1 000 PCS

Vzor loga

Přenos tepla Tisk

Balík

1pc / opp taška, jako váš požadavek

Čas doručení

20 dní

Platba

T / T, West Union, Paypal

Cartoon Pop-Up Hamper

Laundry Basket Hamper

Pop-Up Hamper

Balení a doprava


Balení: 1ks / oppBag, 60ks / karton, velikost kartonu: 40x40x35cm, GW: 11kg / karton, NW: 10kg / karton nebo

Jako váš požadavek

Dodací lhůta: 20 dní


image007.jpg

Informace o společnosti


Společnost Fuxin Co., Ltd byla založena již 16 let a specializuje se na všechny druhy úložných tašek, jako jsou kosmetické tašky, mycí pytle, taška na prádlo a taška na pop-up.


Disponujeme vlastními výzkumnými a vývojovými středisky, abychom mohli poskytovat služby OEM a ODM pro efektivnější uspokojování požadavků zákazníků. Naši pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje mají bohaté zkušenosti s návrhem výrobků, což může zlepšit efektivitu výroby. Můžeme zřídit nové formy nebo filmy pro výrobu produktů, obchodních dárků, propagačních dárků a reklamních dárků podle výrobních specifikací zákazníků a požadavků na tisk loga. Podle současných statistik je více než 90% objednávek logo a značka zákazníků přizpůsobených tisku.


image009.jpg

image011.jpgimage013.jpg

image019.jpgimage015.jpg

image017.jpg

Naše služba:

1. Máme více než 16letou historii.

2. Dovozní a vývozní právo

3. Naše vlastní továrna a show room

4. Silná technická síla výzkumu a vývoje

Dotaz