Kreslený kulatý polyesterový prací prášek

Roztomilý kreslený design, světlé barvy, vaše dítě si to zamiluje. Kbelík na skladování textilních tkanin, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, prodyšný, snadno se čistí, zabraňuje pronikání zápachu a vlhkosti. Vestavěný rámeček pro snadné skládání a úsporu místa, snadné pro přepravu a vydrží hodně nákladu. 100% nová vysoká kvalita, vyrobená z polyesterové tkaniny šetrné k životnímu prostředí, nízká hmotnost a trvanlivost. V době dodání, přiměřená cena, vlastní design a tisk.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Kombinace krásných a praktických produktů s přírodními ingrediencemi je tento druh karikaturního kulatého polyesterového pracího koše ideální pro uložení cenných dětských sbírek zvířat' pro celou rodinu si můžete užít den praní. Tato roztomilá vyskakovací kapuce má víko, které se snadno otevírá a zavírá, takže špinavé oblečení je neviditelné. Díky snadným skládacím a otevíracím vlastnostem je navíc méně těžkopádný jako těžký plastový koš.

Výhody

  • Roztomilý kreslený design, světlé barvy, vaše dítě to bude milovat.

  • Kbelík na skladování polyesterových tkanin, ručně vyrobený, šetrný k životnímu prostředí, prodyšný, snadno se čistí, zabraňuje pronikání zápachu a vlhkosti.

  • Vestavěný rámeček pro snadné skládání a úsporu místa, snadno se přenáší a vydrží velké zatížení.

  • 100% nová vysoká kvalita, vyrobená z polyesterové tkaniny šetrné k životnímu prostředí, nízká hmotnost a odolná.

  • Doručení včas, přiměřená cena, vlastní design a tisk.

Parametr

Materiál

190 Materiál T a polyester

Velikost

Přibližně 40 x 40 x 60 cm nebo Přizpůsobeno

Velikost loga

Přizpůsobeno

Lable

Přizpůsobeno

MOQ

1000 PCS

Vzor loga

Přenos tepla Tisk / sítotisk

Balík

1 pytel na pc / OPP, 60 ks / karton, velikost kartonu: 40 x 40 x 35 cm, GW: 1 {{ 0}} kg / karton, NW: 1 0 kg / karton, nebo podle vašich požadavků

Čas doručení

20 dní

Způsob platby

T / T, West Union, Paypal

aplikace

Vhodné pro domácí, kancelářské, šatní skříně, ložnice, koupelny a hračky, lze uložit různé sundries, oblečení, hračky atd., Lze také použít jako kbelík na prádlo, kbelík na skladování, nepromokavý a odolný proti plísním.Pop-Up HamperZpůsob dopravy


spolupracujeme s FEDEX, DHL NEBO LETEM

mohou být dodány koše na prádlo na prádlo v čase.
laundry basket shipping way

Dotaz