Skládací tkanina

· Přizpůsobená velikost: 17,3 palce a průměr 13,8 palců. Skvělé pro uložení do hraček. · Lehké a sklopné prádelny pro děti umožňují snadnou manipulaci a skladování kancelářských potřeb, ložnic, oblečení · Vnější materiál: plátno. Všechna prádelna na prádlo brání, žádný vnitřní drát nebo konstrukce. Může být snadno odložen a přenosný uvnitř: s vodotěsným PE povrchem pro svůj tvar a ochranu proti vlhkosti.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací tkanina

· Přizpůsobená velikost : 17,3 palce a průměr 13,8 palců. Skvělé pro uložení do hraček.

· Lehké a skládací prádelna pro dětské boty usnadňuje manipulaci a skladování kancelářských potřeb, ložnic, oblečení

· Venkovní tkanina: plátno. Všechna prádelna na prádlo brání, žádný vnitřní drát nebo konstrukce. Může být snadno a přenosné

Uvnitř: s vodotěsným PE povrchem pro svůj tvar a ochranou proti vlhkosti.

· Perfektní jako prádlo brání v dětské místnosti nebo školky. Otřete čisté vlhkým hadříkem. Skvělý dekorativní úložný koš pro místnost pro chlapce a dívky.

 

Koše na skladování

Čištění garáže, čištění oděvů a prádelny jedné rodiny nebo oddávání hraček nemusí být záležitostí - ulehčte je s rozmanitými potřebami pro ukládání, jako jsou koše, koše, organizéry a prádlo, takže můžete sledovat všechny jste zabalili.

Poskytneme vám klid a dobře uspořádaný domov. Dbejte na každodenní potřeby ukládání a udržujte dům v pořádku s funkčními zásobníky různých tvarů a velikostí, které vám nebudou mít potíže.

Skládací tkanina

Hot Tags: skládací textilie školka hamper, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like