Koupelna Pop Up Storage Organizer

· Přenosné řešení: Perfektní způsob, jak přenášet všechny vaše osobní potřeby přímo do sprchy. · Vezměte se přímo do sprchy: Vyrobeno z porézní a odolné nylonové sítě s drenážním otvorem na dně. · Vyskočí a skládá se rovně: Je vyroben z ohebného drátěného rámu, který může být sklopený plochý pro snadné skladování. · Pohodlné a snadné použití: Je vybaven širokým otevřeným vrchlíkem a vyztuženým nylonovým popruhem. · Rozměry výrobku: Úložný prostor pro organizaci ukládání do koupelny Dorm Shower Caddy měří 8 centimetrů X 12 centimetrů, spoustu prostoru pro všechny vaše potřeby.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Koupelna Pop Up Storage Organizer

Koupelnová skříňka pro ukládání do skříně - 8 "X 12" - Přenášejte své výrobky osobní péče přímo do sprchy. Skvělé pro život v kolejích, tělocvičně, kempování a cestování. Skládá se plochá pro snadné ukládání, pokud není potřeba. (Černá) Koupelna Popup Bucket   je skvělé řešení pro ukládání a přepravu vašich osobních potřeb. Tento inovativní rám je vyroben z porézní a odolné nylonové sítě. Je vybaven širokým otevřeným vrchlíkem pro snadné použití a vyztuženým nylonovým popruhem, který lze také použít k zavěšení karoserie do sprchy.

· Přenosné řešení: Perfektní způsob, jak přenášet všechny vaše osobní potřeby přímo do sprchy.

· Vezměte se přímo do sprchy: Vyrobeno z porézní a odolné nylonové sítě s drenážním otvorem na dně.

· Vyskočí a skládá se rovně: Je vyroben z ohebného drátěného rámu, který může být sklopený plochý pro snadné skladování.

· Pohodlné a snadné použití: Je vybaven širokým otevřeným vrchlíkem a vyztuženým nylonovým popruhem.

· Rozměry výrobku: Úložný prostor pro organizaci ukládání do koupelny Dorm Shower Caddy měří 8 centimetrů X 12 centimetrů, spoustu prostoru pro všechny vaše potřeby.

Bathroom Pop Up Storage Organizer

Funkce

Zesílený rám

Je dostatečně odolný, aby držel až 50 liber. Vyrobeno z prodyšného materiálu VentilAir mesh.

Velká boční kapsa

Použijte velkou boční kapsu pro uložení a přepravu pracího prostředku, změkčovače tkanin a sušiček.

Zesílené popruhy

Nosné popruhy jsou speciálně navrženy pro manipulaci s těžšími zátěží a pro zabránění trhání.

Jednoduché nosítka

Pomocí bočních úchytů můžete lehce přenášet těžší náklady.

Odolný materiál - vyrobeno ze 100% polyesterového pletiva, robustní a ohebný ocelový rám, delší životnost; silná polyesterová síťovina umožňuje velkou prodyšnost vzduchu, rychle se vysychá.

Teplá poznámka

Hamper je složen, aby uvolnil určitý úsek. Buďte opatrní, abyste se neublížili. Zvlášť nechte své děti od sebe, aby se zabránilo ublížení, když se otevírají.

Hot Tags: koupelna pop up skladování organizátor, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like