Skládací kulatý skladovací sud

Skládací kulatý skladovací kazeta / Velký skladovací koš / prádlo Hamper pro hračky Knihy · Rozměry: 15,7 * 19,7 palců · Materiál: Vyrobeno z přírodní bavlny a plátna + voděodolná PE obložení obložení · Funkce: Skládací konstrukce koše na prádlo je snadné použití , uložte a pohybujte a je navržena kožená rukojeť. Je flexibilní a trvanlivý a není snadné ho poškodit. · Použití: Bariéra poskytuje atraktivní a lehké řešení pro mnoho skladovacích potřeb, jako je skladování oblečení (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenku atd.), Úložné prostory pro domácí textil, skladování hraček, skladování dětských výrobků a úložiště výrobků pro domácí zvířata
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací kulatý skladovací sud

· Velikost: 15,7 * 19,7 palců

· Materiál: Vyrobeno z přírodní bavlny a plátna + vodotěsný PE obložení

· Funkce: Skládací konstrukce koše na prádlo se snadno používá, ukládá a pohybuje a kožená rukojeť je navržena. Je flexibilní a trvanlivý a není snadné ho poškodit.

· Použití : Omezovač poskytuje atraktivní a lehké řešení pro mnoho skladovacích potřeb, jako je skladování oblečení (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenku atd.), Skladování domácích textilií, skladování hraček, skladování dětských výrobků a skladování produktů pro domácí zvířata.

· POZNÁMKA: Kvůli přepravě na dlouhé vzdálenosti se mohou sudy na skladování vrásčit. Po určité době se také zotaví a může být vyhlazena železnou párou

Skládací kulatý skladovací sud

O produktech

· Prémiový materiál a dobré zpracování

· Vybrali jsme vysoce kvalitní textilní plátno.

· Je bezpečný, netoxický, odolný proti opotřebení, odolný, dlouhotrvající.

· S hustým nátěrem a lehkým ztrátou;

· S madly pohodlně zdvihněte.

· Multifunkční organizátoři úložišť

· Waterprof materiál

Tento kulový zásobník je vhodný pro dospělé, pro děti, pro děti, pro dívky, pro děti, pro mládež, pro děti, pro děti, pro domácí zvířata, pro vysokou školu.

Dotaz