Dětská skládací kolekce Barrel Hamper

Design byl inspirován Kinder Joy z Ferrero. Před dvěma lety, když Ferrero provedl dotaz, jsme dostali továrnu na sudy. Naše cena není nejnižší, ale kvalita vzorků, které jsme poskytli, je přijatelná. Zejména horký transfer tučňák tisku LOGO v té době Ferrero našel mnoho dodavatelů koše na prádlo a společnosti zahraničního obchodu konečně kvůli naší vysoké kvalitě výrobků a odpovídající cena byla uznána. Než jsme potvrdili objednávku, probrali jsme s Ferrerou podrobnosti o tkaní tučňáků LOGO a našli jsme nejlepší stroj pro sazbu a kontrolu. O této smlouvě máme přísnou zprávu o inspekci.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Design byl inspirován Kinder Joy z Ferrero. Před dvěma lety, když Ferrero provedl dotaz, jsme dostali továrnu na sudy. Naše cena není nejnižší, ale kvalita vzorků, které jsme poskytli, je přijatelná. Zejména horký transfer tučňák tisku LOGO v té době Ferrero našel mnoho dodavatelů koše na prádlo a společnosti zahraničního obchodu konečně kvůli naší vysoké kvalitě výrobků a odpovídající cena byla uznána.


Než jsme potvrdili objednávku, probrali jsme s Ferrerou podrobnosti o tkaní tučňáků LOGO a našli jsme nejlepší stroj pro sazbu a kontrolu. O této smlouvě máme přísnou zprávu o inspekci.


Skládací špinavý koš na šaty s kvalitní látkou, nepromokavým materiálem, osvěžující a prodyšný, velká kapacita pro domácí prádlo. Nazýváme to také dětská skládací hračka pro děti'. Dětská skládací hračka pro děti' skládací skládací pytel velké velikosti může být pro špinavý koš na prádlo Skládací design, skládací kolekce, nasazení , šetří místo v místnosti.


Zavřete kapesní design, ruční ruční šití počítačem. Je pevný, není snadné ho rozbít, snadno se pohybovat. Kladivo bylo vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu 210 T, ohebného a odolného proti opotřebení, není snadné ho rozbít.


Čistou sbírku špinavého oblečení, hraček, knih, novin atd. Ušetříte místo v místnosti a užijete si pohodlný život doma


Je to dlouhodobé andeasy přijmout, snadno se pohybovat, jednoduché a velkorysé, s jednoduchým designem. Vytvoření literární atmosféry místnosti. Občerstvení a další potraviny, lze přijímat úhledně. Úložný vyskakovací hamper lze vložit do více šatů dovnitř. S přizpůsobeným designem, vzorem, barvou, logem atd. Snadno se otevírají a skládají.
Materiál

Dětská skládací kolekce Barrel Hamper

Velikost

Přizpůsobeno

Tvar

Round / Square nebo Customized

Lable

Přizpůsobeno

MOQ

1000 PCS

Vlastnosti

Skládací , Přenosné

Balík

1 pytel na pc / OPP, 60 ks / karton, karton Podle vašeho požadavku

Čas doručení

20 Dnů

Způsob platby

T / T, West Union, Paypal

image001.jpgimage005.jpg

1(002).jpg

image007.jpgimage009.jpg

Balení& Lodní doprava


Balení: 1 koš na prádlo do polyesterového sáčku, poté 20 na exportní kartonOr Zákazníci' požadavek je přijat.

Dodací lhůta: 20 Dnů

342

image011.jpg

Informace o společnostiWehaveourownR& Dcenters, sothatwecanprovideOEMandODMservicestomeetcustomerrequestsmoreeffectively.OurR&Co. Dpersonnelhaverichexpertiseinproductdesign, whichcanimproveproductionefficiency.Wecansetupnewmoldsorfilmstoproduceproducts, businessgifts, promotionalgiftsandadvertisinggiftsaccordingtocustomers' productionspecificationsandlogoprintingrequirements.Accordingtocurrentstatistics, morethan 90% ofordersarethelogoandbrandofcustomizedprintingcustomers.
image013.jpg

image015.jpgimage017.jpgimage021.jpg

image019.jpg

Naše výhoda


Při prvním použití Pop-Up Hamper Bin, udržujte bezpečnou vzdálenost od těla, než vyskočí!

1. Nasaďte si v Hongkongu v Číně, kde se dostanete za rozumnou cenu.

2. Vynikající kvalita s rychlým doručením.

3. Largeorsmallmixedorderssealnutable, MOQ fortrailordercancaeacepted.

4. OEM aODMožné.

5. Nové designy, diferenciace, logo a různé podoby jsou dostupné.

Hot Tags: skládací sbírka hraček pro děti, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit