Dětská skládací kolekce Barrel Hamper

Design byl inspirován Kinder Joy z Ferrero. Před dvěma lety, když Ferrero provedl dotaz, jsme dostali továrnu na sudy. Naše cena není nejnižší, ale kvalita vzorků, které jsme poskytli, je přijatelná. Zejména horký transfer tučňák tiskařský LOGO v té době našel Ferrero spoustu dodavatelů košů na prádlo a společností zahraničního obchodu konečně kvůli vysoké kvalitě našich výrobků a odpovídající ceně. Než jsme potvrdili objednávku, probrali jsme s Ferrerou podrobnosti tkaní tučňáků LOGO a našli jsme nejlepší stroj pro sazbu a kontrolu. O této smlouvě máme přísnou zprávu o inspekci.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Design byl inspirován Kinder Joy z Ferrero. Před dvěma lety, když Ferrero provedl dotaz, jsme dostali továrnu na sudy. Naše cena není nejnižší, ale kvalita vzorků, které jsme poskytli, je přijatelná. Zejména horký transfer tučňák tiskařský LOGO v té době našel Ferrero spoustu dodavatelů košů na prádlo a společností zahraničního obchodu konečně kvůli vysoké kvalitě našich výrobků a odpovídající ceně.


Než jsme potvrdili objednávku, probrali jsme s Ferrerou podrobnosti tkaní tučňáků LOGO a našli jsme nejlepší stroj pro sazbu a kontrolu. O této smlouvě máme přísnou zprávu o inspekci.


Skládací špinavý koš na šaty s kvalitní látkou, nepromokavým materiálem, osvěžující a prodyšný, velká kapacita pro domácí prádlo. Nazýváme to také dětská hračka skladovací skládací překážka. Dětská hračka skládací kbelík skládací velké velikosti může být, aby se špinavý koš na prádlo skládací design, skládací kolekce, použitelné použití, úspora místa v místnosti.


Zavřete kapesní design, ruční ruční šití počítačem. Je pevný, není snadné ho rozbít, snadno se pohybovat. Kladivo bylo vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu 210T, ohebného a odolného proti opotřebení, není snadno rozbité.


Čistou sbírku špinavého oblečení, hraček, knih, novin atd. Ušetříte místo v místnosti a užijete si pohodlný život doma


Je trvanlivé a snadno přijatelné, snadno se pohybuje, jednoduché a velkorysé, s jednoduchým designem. Vytvoření literární atmosféry místnosti. Občerstvení a další potraviny, lze přijímat úhledně. Úložný vyskakovací hamper lze vložit do více šatů dovnitř. S přizpůsobeným designem, vzorem, barvou, logem atd. Snadno se otevírají a skládají.
Materiál

Dětská skládací kolekce Barrel Hamper

Velikost

Přizpůsobeno

Tvar

Round / Square nebo Customized

Lable

Přizpůsobeno

MOQ

1 000 PCS

Vlastnosti

Skládací , Přenosné

Balík

1ks / OPP taška, 60ks / Karton, Karton Jako váš požadavek

Čas doručení

20 dní

Platba

T / T, West Union, Paypal

image001.jpgimage005.jpg

1 (002) .jpg

image007.jpgimage009.jpg

Balení a doprava


Balení: 1 kus koše na prádlo do polyesterového sáčku, pak 20 kusů do vývozního kartonu nebo na přání zákazníka.

Dodací lhůta: 20 dní

342

image011.jpg

Informace o společnostiDisponujeme vlastními výzkumnými a vývojovými středisky, abychom mohli poskytovat služby OEM a ODM pro efektivnější uspokojování požadavků zákazníků. Naši pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje mají bohaté zkušenosti s návrhem výrobků, což může zlepšit efektivitu výroby. Můžeme zřídit nové formy nebo filmy pro výrobu produktů, obchodních dárků, propagačních dárků a reklamních dárků podle výrobních specifikací zákazníků a požadavků na tisk loga. Podle současných statistik je více než 90% objednávek logo a značka zákazníků přizpůsobených tisku.
image013.jpg

image015.jpgimage017.jpgimage021.jpg

image019.jpg

Naše výhoda


Při prvním použití Pop-Up Hamper Bin si před vyskočením udržujte bezpečnou vzdálenost od těla!

1. Jsme továrna se nachází v Hangzhou, Čína, můžeme vám za rozumnou cenu.

2. Vynikající kvalita s rychlým dodáním.

3. Jsou k dispozici velké nebo malé smíšené objednávky, lze akceptovat MOQ pro objednávku trasy.

4.OEM a ODM jsou přijatelné.

5.Nové designy, různé velikosti, logo a různé tvary jsou k dispozici.

Dotaz