Skládací plátno kolekce Barrel Hamper

Úvod Naše továrna vyrábí výrobky po mnoho let, včetně vyskakovacího kladiva, skládacího koše na prádlo, chladicího vaku, koše na prádlo a zavěšení na suchou síťovou tašku a tak dále. Můžeme dodat konkurenční cenu, protože toto je první cena za kliku z naší vlastní dílny. Můžeme dodat ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Úvod

Naše továrna vyrábí výrobky po mnoho let, včetně vyskakovacího kladiva, skládacího koše na prádlo, chladicího vaku, koše na prádlo a zavěšení na suchou síťovou tašku a tak dále. Můžeme dodat konkurenční cenu, protože toto je první cena za kliku z naší vlastní dílny. Můžeme vám dodat a slíbit vám vysokou kvalitu, protože prověřujeme kvalitu od rezervace materiálu, tisku, laminace, řezání, šití a balení krok za krokem. Na každý dotaz odpovíme nejrychlejší službou, protože pracujeme stejně jako vy.


Pomozte svému dítěti udržovat jeho pokoj v čistotě pomocí Pop-Up Hamperu! Poskytuje přenosné úložiště pro hračky, oblečení a další. Síťované strany na dítěti brání vám umožní prohlížet předměty uložené uvnitř, aniž byste je museli otevírat. Tento úložný koš brání, když se nepoužívá, tento dětský kladivo leží zcela ploché, což usnadňuje skladování, protože nezabírá mnoho místa. Jeho originální design je určen pro držení špinavého oblečení, ale lze jej také použít k ukládání měkkých hraček. Vyrobeno z prodyšných stran z polyesterového pletiva s potištěným čelním panelem. Rám z pružinové oceli na tomto vyskakovacím kladivu lze snadno otevřít a složit zpět do kompaktního tvaru, když se nepoužívá. Tento Cars Hamper je vyroben s ohledem na snadnou péči a lze jej setřít jemným mýdlem a vodou. Tato vyskakovací dětská postýlka je skvělou volbou, kterou lze při nákupu dárku pro miminko zahrnout jako příslušenství pro školku. Tato postava brání jako ideální místo pro uložení špinavého oblečení, hraček a více než 100 procent polyesteru, má ocelový vyskakovací rám, který se snadno čistí.

 

Všechno v domě je v nepořádku, potřebné věci se často nenajdou, země je špinavá, koupelna je příliš špinavá, oblečení je odhozeno podle přání, koupelna se používá, používá se ložnice, používá se obývací pokoj .Propustný a ekologický materiál, který zabraňuje horkému létu bez hromadění skvrn vody.

Dobrý polyesterový vláknitý materiál, snadno použitelný

Domácí přijímací koš Jednoduchá větrná textilie s nepromokavým povlakem v bavlně a konopí

Tvar 50 cm super velké velikosti je módní, špinavé oblečení je přijatelné, snadno použitelné, s vodotěsným povlakem uvnitř, může být velmi nepromokavé a odolné proti vlhkosti a díky voděodolnému povlaku se špinavý koš na šaty postaví bez podpory čas. 


image001.jpgimage005.jpg

image003.jpg

Specifikace

jméno výrobku

Skládací plátno na prádlo

Materiál

Materiál plátna + PE / PP povlak

Velikost

Přizpůsobeno

Barva

Plná barva / CMYK

Ukázkový čas

3-5 dní

MOQ

1 000 PCS

Přístav

Ningbo, Šanghaj

Balík

Taška Ployester (k dispozici přizpůsobený balíček)

Čas doručení

20 dní

Platba

T / T, West Union, Paypal


image007.jpgimage009.jpg

image011.jpgimage013.jpg

image011.jpg

image017.jpgimage021.jpgimage023.jpg

image019.jpg

image025.jpg

Informace o společnosti

Naše továrna na hamper může poskytovat služby na jednom místě od návrhu po výrobu s naším výzkumným a vývojovým týmem a vnitrostátní dopravou s vlastním skladovým a logistickým systémem, který je odhodlán poskytovat vysoce kvalitní a nejefektivnější služby pro každého zákazníka. Slavnou značkou, na které jsme spolupracovali, jsou Decathlon, IKEA, Dupont, FAW, singapurské letecké společnosti, indonéské letecké společnosti ..... Těšíme se na spolupráci s více klienty ze světa !!!!!


image027.jpgimage029.jpg

image031.jpgimage035.jpg

image033.jpg

FAQ :

1.Factory nebo obchodní společnost?

A: Jsme továrna a také obchodní společnost.

2. Kde se nachází vaše továrna?

Odpověď: Naše továrna se nachází v městě Hangzhou, provincie Zhejiang.

3.Jak mnoho barev barvy plátna?

Odpověď: Můžete mi dát své požadované číslo nebo mi sdělit číslo Pntone.

Přijímáme pro vás přizpůsobenou barvu tkaniny.

4.Poskytněte vzorek?

Odpověď: Rádi vám zašleme vzorek našich zásob, jsou zdarma pro vaše testování.

Dotaz