Hangzhou Fuxin Trading Co., Ltd. je dceřiná společnost Industrial Park východ Asie Hangzhou.  Nachází se v Jiande městě, Hangzhou, Zhejiang provincie. Naše společnost exportuje každodenní spotřební výrobky, textilní. Obchodní společnost je náš předchůdcem a chlubí vlastní zpracování rostlin. Naše továrna se specializuje na výrobu sklopné sušicí stojany, mateřské prádlo překáží, skládací zásobníky koš toy, místní koš koše, kolekce sudy, skládací praní mesh koš, děti hračky úložiště překáží, skládací čepice a klobouky a frisbees řemeslné výrobky. Máme více než 15 let zkušeností. Náš trh je v Evropě, Americe, Korea, Jižní Asie a Středního východu země.

 

Technologie místní prádelny koš pozinkovaný ocelový drát podporu, byl proveden po 3000 skládací testy, může být použit opakovaně, odolné proti opotřebení, snadno deformovat s dobrou pružností. Ocelový drát byl leštěné ocelové stick pomocí následující vodič, takže stroj. Pozinkovaný ocelový drát je dobré kvality, není snadné zlomit, houževnaté a trvanlivé.

 

Vysokou kvalitou a konkurenční ceny jsou naše produkty koš prádla značně vyváženy do Evropy, Ameriky, Asie, Nový Zéland a Austrálie. Také jsme se investují do pokročilé softwarové a hardwarové inovace naší konstrukce a zařízení tak, aby se našim zákazníkům poskytovat prvotřídní design a bezchybné kvality výrobků. Kromě toho také Srdečně vítáme OEM a ODM projektů.

 

Doufáme, že naši domácí i mezinárodní zákazníci bude nadále podporovat nás. Vaše připomínky budou vysoce ocenil. Od roku 2014 jsme byli darovat dětem opuštěný v chudých horských oblastech Číny a těch toulavých psů v Číně. Nejsme pouze obchodní společnosti, ale máme charitativní povědomí.

Těšíme se na vaši spolupráci!


Zobrazit seminář


První seminář

Cutting room 裁布间_副本


Druhý workshop

Cutting room 裁布间_副本


Třetí seminář

2_副本


Čtvrtý workshop

2_副本